Ціни на заміську нерухомість почали зростати: скільки коштує аренда житла в Ірпені, Бучі та Борисполі після деокупації

Ціни на оренду житла у Києві та передмістях столиці на початку війни впали майже на 50%. Однак у вересні вартість нерухомості стабілізувалася на рівні довоєнних показників. Жителі деокупованих Бучі, Ірпеня та Гостомеля повернулися до своїх будинків і квартир, і багато хто з них почав здавати нерухомість в оренду. Орендувати житло в містах-супутниках Києва дешевше, ніж у самій столиці, саме тому там є попит, незважаючи на те, що ще кілька місяців тому тут діялися звірячі злочини і багато житлових будинків стоять зруйновані.

Ціни на заміську нерухомість почали зростати: скільки коштує аренда житла в Ірпені, Бучі та Борисполі після деокупації - today.ua

Оренда житла в Ірпені

Вартість оренди квартири в Ірпені сьогодні стартує від 4 тисяч гривень. У таку суму обійдеться бюджетний варіант однокімнатного житла. Щоб орендувати однокімнатну квартиру зі свіжим ремонтом, усіма необхідними меблями та технікою доведеться заплатити від 5,5 – 8 тисяч гривень. Двокімнатна квартира в місяць коштуватиме від 7 тисяч гривень.

Оренда житла у Бучі

Орендувати квартиру в Бучі, як і в довоєнний час, дешевше, ніж в Ірпені, проте попит тут більший. Зараз знайти однокімнатну квартиру з меблями, технікою та свіжим ремонтом можна у місті за 4,5 тисячі гривень. Квартири середньої якості здають за 5,5 – 7 тисяч гривень. А двокімнатна квартира коштуватиме від 6,5 тисяч гривень на місяць. Ціни на заміську нерухомість почали зростати: скільки коштує аренда житла в Ірпені, Бучі та Борисполі після деокупації

Оренда житла у Борисполі.

Бориспіль не був окупований, але саме тут, з вибуху в аеропорту 24 лютого почалася війна. У місті переважає стара забудова, і ціни відповідно нижчі, ніж у інших передмістях. Орендувати однокімнатну квартиру тут можна від 3 до 6 тисяч гривень. А оренда будинків стартує від 10 тисяч гривень. Раніше повідомлялося, як змінилися ціни на нерухомість у Варшаві, Кракові та Гданську.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua