Ціни на цибулю в Україні зросли у 3,7 разів: експерти розповіли, що це не межа

Автор: Лобанова Єлизавета

Цибуля в Україні продовжує дорожчати. За останній рік овоч виріс у ціні у 3,7 разів. При цьому, якщо говорити про якість продукції, то вона залишає бажати кращого.

Ціни на цибулю в Україні зросли у 3,7 разів: експерти розповіли, що це не межа - today.ua

Гуртові ціни на цибулю лише за останній тиждень зросли на 10%, до 43-49 грн/кг. Середня вартість цибулі в українських супермаркетах становить на сьогоднішній день 58,26 грн/кг.

Зростання цін провокує високий попит та сезонне скорочення пропозиції цибулі на ринку. При цьому споживачі скаржаться, що продукція переважно середньої або низької якості. Фермери підтверджують, що якісної цибулі в українських господарствах на сьогоднішній день практично не лишилося.

Ціни на цибулю в Україні зросли у 3,7 разів: експерти розповіли, що це не межа

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

Поки не з'явиться новий урожай, цибуля в Україні продовжуватиме дорожчати. Ціни будуть змушені підвищувати на фоні подальшого скорочення запасів.

Багато фермерів вже зупинили продаж цибулі, нагнітаючи тим самим на ринку ажіотаж серед покупців. Переживати не варто, цибуля на прилавках буде, тільки ціни продовжать "кусатися".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Молода цибуля вже теж з'являється в супермаркетах, і її вартість не набагато дорожча за торішню цибулю. Станом на 18 травня, у середньому молоду цибулю у супермаркетах продають за 60 грн/кг. В "Ашані" цибулю можна купити за 50 грн/кг, а у Varus її продають за 69,90 грн/кг.

Раніше городники розповіли, як виростити велику і солодку цибулю.