Ціни на продукти до Великодня вже не виростуть: що буде зі свининою

Ціни на продукти до Великодня вже не повинні більше рости. Вони залишатимуться на теперішньому рівні. Та все ж, один продукт продовжує дорожчати, і за два тижні, що залишились до пасхальних свят, іще може добряче вирости в ціні.

Ціни на продукти до Великодня вже не виростуть: що буде зі свининою - today.ua

Йдеться про свинину. Саме вона тепер битиме рекорди із приросту цін. Адже попереду не лише пасхальні свята, коли закінчується піст і в Україні починаються щедрі застілля. Гряде ще й кілька інших травневих свят, які традиційно відкривають "сезон шашликів". І хоч цьогорічна весна поки не дуже налаштовує на пікніки, однак зраджувати традиціям українці не будуть. А тому попит на свинину у ці дні, що залишилися до травня, зростатиме день при дні, вважають експерти продуктового ринку.

Водночас, ціни на продукти, які не входять до м'ясної групи, вже стабілізувались. Це підтверджують і дані Держстату, які свідчать, що ціни на хліб, борошно, масло і крупи залишились на тому рівні, що й були тиждень-два тому.

Ціни на продукти до Великодня вже не виростуть: що буде зі свининою

Союз птахівників також порадував українців новиною, що до пасхальних свят ціни на продукти птахівничої галузі також не підніматимуть. Тобто, яйця і м'ясо птиці залишаться у тій вартості, що вже є.

Овочі для салату теж навряд чи будуть дорожчати, адже вже зараз, наприклад, з'явились у продажу огірки з південного регіону України, вирощені в літніх теплицях. Отже, ціни на продукти з овочевої групи теж мають, принаймні, залишитись такими як є.

Отож, неприємних сюрпризів від цін на продукти чекати не варто. Лише свині трохи підкачали. Хоча, свиням у цій ситуації ще не комфортніше, ніж нам.

Нагадаємо, цьогорічна вартість пасхального кошика становитиме близько 850 гривень. А якщо з вином і фруктами, то потягне й на тисячу.

ДЖЕРЕЛОpravdatutnews