Ціни на оренду квартир влітку злетять: вартість житла у Києві та великих містах

Влітку ціни на арендоване житло у Києві та інших великих містах можуть різко вирости. Про це заявив президент Асоціації фахівців з нерухомості України Юрій Піта.

Ціни на оренду квартир влітку злетять: вартість житла у Києві та великих містах - today.ua

Карантинні обмеження до середини літа повинні ще більше послабити і ріелтори сподіваються, що це вплине на попит житла. Популярністю користуватиметься малогабаритна нерухомість біля станцій метро або в районах з розвинутою інфраструктурою. Бізнес у великих містах почне відновлюватися і люди почнуть повертатися на роботу, а до кінця літа під'їдуть і студенти.

Зокрема, найвищий попит очікується на 1-к квартири в таких містах як Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Львів. Зі збільшенням попиту очікується і зростання вартості оренди на 10% на 1-кімнатні квартири площею до 35 м2. Квартири до 50 м2 подорожчають приблизно на 3-5%. Ціни на оренду квартир влітку злетять: вартість житла у Києві та великих містах В Одесі та Львові зросте подобова оренда, що пов'язано з сезонним фактором. Люди почали зараз частіше подорожувати по країні, і ті, хто не відправиться у відпустку кудись за кордон, будуть розглядати варіанти відпочинку на українських курортах. За прогнозом ріелторів, подобова оренда в літній період може збільшитися на 35-45%.

Разом з тим, за прогнозом Юрія Піти, з кінця вересня ціни не оренду нерухомості знову підуть вниз. Далі загадувати ще рано, адже невідомо, як буде розвиватися епідеміологічна ситуація в країні і в усьому світі.

Раніше повідомлялося про підвищення попиту на покупку однокімнатних квартир в Києві.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net