Ціни на оренду квартир у Києві критично обвалилися: скільки коштує зняти столичне житло в травні

Вартість оренди квартир у Києві у воєнний час різко впала. Ті квартири, які до війни коштували 13 000 грн, на сьогоднішній день можна орендувати за 5 000 грн. Таких низьких цін у столиці не було давно.

Ціни на оренду квартир у Києві критично обвалилися: скільки коштує зняти столичне житло в травні - today.ua

При цьому попит на житло суттєво впав. Фахівці профільного сервісу з оренди нерухомості Bird проаналізували, що середня вартість оренди квартир у столиці зараз становить 8 тис. грн. До війни ці ж квартири орендодавці складали по 13000-15000 грн.

В оголошеннях про оренду вказується, що така ціна діє виключно у воєнний час. Після війни мешканцям піднімуть орендну плату, про що їх попереджають вже зараз.

Вартість оренди залежить звичайно від якості ремонту, кількості кімнат та розташування будинку, а також сусідньої інфраструктури.

Орендувати 2-к квартиру у найдорожчому районі Києва, на Печерську, зараз можна за 10 000 грн. Квартири з новим ремонтом у Солом'янському, Голосіївському та Дніпровському районах можна зняти за 7000-8000 грн. Ціни на оренду квартир у Києві критично обвалилися: скільки коштує зняти столичне житло в травні Є варіанти оренди смарт-квартир за 7000 грн недалеко від м. Академмістечко та м. Дарниця. У Шевченківському районі столиці також можна винайняти квартиру за 7000-8000 грн. Ціни на оренду квартир у Києві критично обвалилися: скільки коштує зняти столичне житло в травні Раніше повідомлялося, як змінилися ціни на оренду житла у інших великих містах України.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua