Ціни на малину в Україні різко знизилися на 60%: скільки коштує ягода на ринках

Падіння цін на сезонні ягоди в Україні вже почалося. Зокрема, на оптових ринках країни вже подешевшали вишня і малина. Вартість ягід стає доступнішою для українців, тому саме час почати робити заготовки на зиму.

Ціни на малину в Україні різко знизилися на 60%: скільки коштує ягода на ринках - today.ua

За словами аграріїв, за останній тиждень ціни на малину знизилися на 60% - до 120-150 гривень/кг. Малина в цьому році поспіла трохи пізніше, ніж зазвичай, і її ціна стартувала з 200 грн/кг, але в міру дозрівання ягоди ціна йде вниз.

Крім того, вишня і смородина також поступово дешевшають. Перша ягода за тиждень знизилася в ціні на 25% - до 50-85 гривен /кг, а смородина подешевшала на 20% - до 65-95 гривень/кг. Оптова ціна на смородину зараз становить 40 грн/кг, на ринках ягоду можна буде купити в середньому за 60 грн/кг.

Погода в останні тижні досить сприятлива для дозрівання врожаю, тому ціни на персики, сливи і абрикоси вже не космічні, як це було з черешнею і полуницею. На ринках подешевшали і яблука, через маленький попит, так як більшість налягає зараз на кісточкові фрукти і ягоди. Ціни на малину в Україні різко знизилися на 60%: скільки коштує ягода на ринках За останній тиждень рекордно подешевшала і лохина. Ще тиждень тому ягода коштувала 220 грн/кг, а вже зараз її можна купити, як і малину, за 150 грн/кг.

Раніше повідомлялося, що в цьому році фермери масово знищують урожай черешні, який не змогли розпродати.

ДЖЕРЕЛОukranews.com