Ціни на газ у грудні: українські постачальники опублікували актуальні тарифи

Вартість газу для українців у грудні залишиться такою самою, як і в листопаді. При цьому вже 98% споживачів отримують газ від "Нафтогазу", тариф якого становить 7,96 грн за кубометр. У решти постачальників тарифи на газ коливаються від 7,70 грн до 9,99 грн/куб. м.

Ціни на газ у грудні: українські постачальники опублікували актуальні тарифи - today.ua

Дев'ять газових компаній оприлюднили свої ціни на газ на грудень. Найдешевший газ громадянам продає компанія "Еру Людям" - 7,70 грн/кубометр. 

Найдорожчий газ – у компанії "СвітлоГаз" – 9,99 грн/куб. м. У постачальника ТОВ "Дніпровські енергетичні послуги" та ТОВ "Київські енергетичні послуги" тариф складає 8,46 грн/куб. м. У ТОВ "Львівенергозбут" тариф у грудні – 8,2 грн за куб.м. Ще чотири постачальники мають тарифи на газ від 7,79 до 7,99 грн/куб. м.

Ціни на газ у грудні: українські постачальники опублікували актуальні тарифи

Дані річні тарифи діють для старих постачальників, але для нових споживачів діє ціна в рамках місячного тарифу, яка може виявитися суттєво вищою за річний. Тому перед підключенням до нового постачальника рекомендується ретельно вивчати та уточнювати тарифні плани.

До кінця війни комунальні тарифи для громадян не повинні підвищуватися. Лише тарифи на електроенергію продовжено до 31 березня 2023 року. Потім їх переглянуть.

Раніше повідомлялося, як безпечно користуватися туристичною плиткою із газовим балоном у квартирі.

ДЖЕРЕЛОubr.ua