Ціни на черешню в Україні не знижуються: скільки коштує ягода на ринках

Сезон черешні в Україні стартував, проте ціни падати не поспішають. Якщо за кілограм полуниці на базарі просять в середньому 60 грн, то черешня на сьогоднішній день коштує від 150 до 200 грн/кг, а в деяких місцях і 250-500 грн/кг.

Ціни на черешню в Україні не знижуються: скільки коштує ягода на ринках - today.ua

Ягоду, яка зараз продається на ринках, везуть в Україну з Туреччини і Узбекистану. Також поступово з'являється і українська черешня з Мелітополя.

За словами продавців, високі ціни пов'язані з початком сезону. Вже з наступного тижня вони повинні поступово зменшуватися, адже на базари надійдуть ягоди з південних регіонів країни. Ціни на черешню в Україні не знижуються: скільки коштує ягода на ринках Весна в цьому році була холодною, як і початок літа, що внесло свої корективи в терміни дозрівання ранніх ягід. Багато зав'язі загинуло і урожай цього року не буде таким, який очікували аграрії. Полуниця на ринках продається поки що теплична, городня буде через тиждень-два, адже синоптики якраз обіцяють з 4 червня різке потепління. Якщо це станеться, то і черешня почне швидше дозрівати і ціни будуть знижуватися.

Раніше повідомлялося, як правильно підгодовувати полуницю, щоб вона швидше дозрівала.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua