Три відтінки сірого: у Києві розробили кольоровий графік відключень електроенергії

Автор: Марченко Любов

В Києві запровадили графік стабілізаційних відключень світла як планових, так і позапланових. У графіку часові відрізки позначені трьома кольорами – білим, сірим і світло-сірим, тобто фактично трьома відтінками сірого.

Три відтінки сірого: у Києві розробили кольоровий графік відключень електроенергії - today.ua

Про новий графік  відключень електроенергії киян сповістила прес-служба компанії ДТЕК.

"У Києві діють нові графіки стабілізаційних відключень. Вони розроблені з урахуванням складної ситуації в енергосистемі, що склалася внаслідок останніх терористичних обстрілів”, – йдеться у повідомленні.

Цей графік складається з трьох категорій, позначених різним кольором:

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

  • білий колір означає, що світло гарантовано в цей час буде;
  • сірий колір – світла гарантовано не буде;
  • світло-сірий колір – світло або буде, або ні. Це залежатиме від стану енергосистеми. Якщо вона потребуватиме балансування, то світло відключать. Якщо ж буде все гаразд, то світло у цей період буде.

Три відтінки сірого: у Києві розробили кольоровий графік відключень електроенергії

"Обкатку" таких графіків, що складаються із трьох відтінків сірого, почали в Києві, а далі столичний досвід поширять на Одеську і Дніпропетровську області, кажуть у ДТЕК. До речі, в Одесі планові відключення наразі неможливі через черговий обстріл енергетичних об'єктів. Зараз там просто ніде немає світла.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як повідомляють в уряді, українцям доведеться жити з постійними графіками відключень електроенергії ще принаймні до кінця цієї зими.

Водночас, в Міненерго розробили порядок відновлення енергопостачання. Ним визначено пріоритетні сфери, яким повертатимуть цілодобове освітлення у першу чергу. Побутовий сектор увійшов до четвертої черги. Попереду нього – об'єкти критичної інфраструктури, об'єкти, що працюють на оборону країни, а також промислові підприємства, що випускають життєво необхідні товари. І лиш після цих трьох груп споживачів населення йде четвертим.