Тарифи на комуналку в Україні зростуть з квітня: що і на скільки подорожчає

Комуналка в Україні в лютому зросла в середньому на 800-1000 гривень, але після закінчення опалювального сезону уряд анонсував вже нову хвилю подорожчання тарифів. Зокрема, дорожче платити доведеться за гарячу воду, опалення та електроенергію.

Тарифи на комуналку в Україні зростуть з квітня: що і на скільки подорожчає - today.ua

Що стосується цін на газ, то Кабмін до кінця року хоче закріпити його вартість на рівні 6,99 грн за кубометр. Саме така ціна діє з січня для всіх споживачів. Щоб зберегти тариф, потрібно щоб всі облгази ввели річні тарифи, як це зробив "Нафтогаз".

Тариф на електроенергію можуть підняти з 1 квітня. Спочатку уряд хотів підвищити ціни для тих, хто витрачає більше 300 кВт*год на місяць, тепер хочуть для тих, хто витрачає більше ніж 500 або навіть 1000 кВт*год. Крім того, НКРЕКУ схвалила підвищення тарифу для "Укренерго" з 1 квітня на 7,5%. Це потягне за собою подорожчання тарифу за електроенергію для всіх тих, хто в своєму виробництві використовує електрику.

Тарифи на гарячу воду більше утримувати теж ніхто не буде. До кінця опалювального сезону ціни залишаться колишніми, але з квітня місцева влада переглядатиме тарифи. Тарифи на комуналку в Україні зростуть з квітня: що і на скільки подорожчає На сьогоднішній день в Україні 3 млн субсидіантів, яким держава профінансувала в січні субсидій на 5 млрд гривень. Через зниження тарифів на газ в лютому ця сума буде значно менше.

Раніше повідомлялося, як змінилися тарифи на комуналку в лютому, і чого очікувати у березні.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com