Названі нові тарифи на електроенергію в Україні

Тарифи на електроенергію в Україні будуть перераховані вже з 1 серпня. Уряд дуже довго готувався до цього кроку, і вже скоро українці побачать в своїх платіжках нові цифри. Вартість кіловата спожитої електроенергії буде залежати від обсягу споживання.

Названі нові тарифи на електроенергію в Україні - today.ua

З 1 серпня українців розділять на бідних і багатих. З урахуванням поточної економічної ситуації в країні, такий поділ буде справедливим. На сьогоднішній день для всіх діє єдиний тариф - 1,68 грн за кожен кВт * год електроенергії. Вже через 2 тижні українці будуть платити різні суми, залежно від того, скільки енергії вони використали.

Нові тарифи будуть диференційовані для перших 100 кВт*год; від 100 до 300 кВт * год; від 300 до 500 кВт*год; від 500 кВт*год.

При малому споживанні електрики (не більше 100 кВт * год на місяць) українці платитимуть колишні 1,68 грн за кВт * год. Максимальний тариф за 500 кВт * год і вище сягатиме 3,5 грн за кВт * год. Два тарифу в уряді ще обговорюються. Названі нові тарифи на електроенергію в Україні Ціни на електроенергію в Україні не переглядалися довгий час. Зараз тільки доставка вже згенерованої електроенергії обходиться підприємствам в 1,6 грн за кВт * год, а повна собівартість - вище 3 грн за кВт * год.

Раніше уряд був план ввести різні ціни для українців з різних областей. Але цього робити не будуть, щоб не створювати соціальну напругу і нерівні умови для громадян.

Раніше повідомлялося, для кого підвищаться ціни на електроенергію вже з 21 липня.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com