Супермаркети в Україні оновили ціни на яйця, цукор та сіль: де продукти коштують дешевше

Автор: Лобанова Єлизавета

Великі українські супермаркети підвищили ціни на курячі яйця та борошно, а ось цінники на сіль поповзли вниз. Моніторинг цін показав, скільки коштують продукти станом на 22 вересня, і де закупитися дешевше.

Супермаркети в Україні оновили ціни на яйця, цукор та сіль: де продукти коштують дешевше - today.ua
Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Так, курячі яйця подорожчали за місяць суттєво. Яйця торгової марки "Квочка" додали у ціні майже 7 грвень - з 31,31 до 38,70 грн за 10 штук. Яйця "Ясенсвіт" подорожчали з 31,84 грн до 39,07 грн за 10 штук, а 30 штук коштуватимуть 105,60 грн, тоді як минулого місяця цінник був 90,44 грн.

Таким чином за місяць яйця подорожчали в середньому на 9 гривень за десяток, і це не копійки. При цьому ще недавно деякі експерти стверджували, що ціни на яйця не мають зростати. Супермаркети в Україні оновили ціни на яйця, цукор та сіль: де продукти коштують дешевше Щодо цін на сіль, то в супермаркетах сіль морська харчова зараз коштує 26,65 грн за кг, тоді як минулого місяця цінник був 29,33 грн за кг. Супермаркети в Україні оновили ціни на яйця, цукор та сіль: де продукти коштують дешевше Цінники на цукор зросли на 3-4 грн у середньому. Так, цукор у супермаркетах "Ашан" коштує 33,90 грн/кг, у Метро – 35,74 грн за кг, а у Varus – 34,70 грн. Придбати 3 кг цукру можна за 105,99 грн, тоді як ще у серпні цінник був 92,83 грн. Супермаркети в Україні оновили ціни на яйця, цукор та сіль: де продукти коштують дешевше Раніше повідомляли, що в Україні зростають ціни на яблука осіннього врожаю.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців