Супермаркети спантеличили українців новими цінами на фрукти в кінці листопада

Через інфляцію в Україні стрімко зросли ціни на продукти. Отож для покупців стало звичною справою щотижня вивчати оновлені цінники на полицях супермаркетів. Втім, нещодавно супермаркети оновили цінники на фрукти, і вони приємно здивували українців.

Супермаркети спантеличили українців новими цінами на фрукти в кінці листопада - today.ua

За даними порталу minfin у листопаді було відзначено падіння цін на фрукти, повідомляє agrotrend.

Українські яблука втратили в ціні понад 4 грн. Отже їхня середня ціна тепер становить 10,70 грн за кг. Яблука сорту Айдаред коштували 14,61 грн за кг, а наразі середній цінник на них показує 12,80 грн.

Знизилася й ціна на заморські банани – у середньому на 5 грн. Нещодавно ціна на цей продукт становила 63,45 грн за кг. Та наразі за кілограм бананів ви залишите на касі супермаркету в середньому 57,42 грн. Заощадити можна в торговельній мережі Метро. Тут цінник на банани відповідає 49,90 грн за кілограм. А ось у супермаркетах Ашан, Новус та Варус ціна на банани рівно на 10 гривень вища - по 59,90 за кг.

Супермаркети спантеличили українців новими цінами на фрукти в кінці листопада

Подешевіли й апельсини. Наразі середня ціна на цей фрукт становить 69,40 грн/кг. А ще недавно вони вартували 78,27 грн/кг. Ціна впала і на преміум апельсини. Донедавна вони продавалися за ціною 81,45 грн. А в листопаді цінники на преміум апельсини в середньому становлять 73,45 грн/кг.

Серед цитрусових змінилася ціна й на лимони. Отже, їхня середня вартість була 70,82 грн. за кг.  А тепер їх продають по  64,67 грн/кг. Найнижча ціна на лимони була помічена у мережі Варус. Там їх можна придбати за 56,90 грн. А ось у мережі МегаМаркет ваш сімейний бюджет зменшиться на 71,90 грн. кг.

Нагадаємо, супермаркети виставили нові ціни на овочі борщового набору.

ДЖЕРЕЛОagrotrend.com.ua