Супермаркети “АТБ“ та “Сільпо“ розповіли, як працюватимуть під час блекауту

Супермаркети в Україні продовжують працювати під час відключень електроенергії, проте жодна мережа повністю не забезпечена генераторами. При цьому найбільші рітейлери "АТБ" та "Сільпо" пообіцяли своїм покупцям, що продовжать забезпечувати їх товарами першої необхідності, поки це буде максимально можливим.

Супермаркети “АТБ“ та “Сільпо“ розповіли, як працюватимуть під час блекауту - today.ua

У прес-службі АТБ повідомили, що на даний момент 87 магазинів забезпечені генераторами, проте компанія планує закупити ще понад 740 генераторів. Також мережа супермаркетів має 17 пересувних дизельно-генераторних станцій.

"Єдине що, як ви розумієте, вони закуповувалися не на нашому вітчизняному ринку, тому що їх тут немає, це покупка за кордоном, і зараз генератори доставляються в Україну і в міру доставки вони будуть розподілені на магазин і далі підключені магазини зможуть працювати при вимкненні енергії ", - Розповідають в АТБ.

У "Сільпо" відзвітували про наявність генераторів у 50 магазинах. Також було замовлено нові генератори, які завезуть до 40 населених пунктів України.

"Кількість працюючих супермаркетів "Сільпо" при відключенні електромережі буде збільшуватися. Для цього ми вже замовили велику партію дизельних генераторів. У наших планах забезпечити понад 100 супермаркетів "Сільпо" у 40 населених пунктах", – повідомили у прес-службі компанії.

У Сільпо також повідомили про відкриття магазинів у звільненому Херсоні. Першим запрацював супермаркет на вул. Ушакова, 49, який було повністю відновлено після російської окупації.

Раніше повідомлялося, які продукти в Україні дорожчатимуть на фоні відключень електроенергії у супермаркетах та скорочення виробництва.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com