Субсидії в Україні більше не виплачуватимуть на карту: які нові правила нарахування виплат запрацюють з 1 травня

В Україні з 1 травня зміняться правила нарахування субсидій, і всі виплати будуть надаватися громадянам тільки в готівковій формі. Крім того, всім субсідіантам доведеться заново переоформити субсидії і пройти жорстку перевірку. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Субсидії в Україні більше не виплачуватимуть на карту: які нові правила нарахування виплат запрацюють з 1 травня - today.ua

Автоматичного перерахунку субсидій з минулого опалювального періоду в новий більше не буде. Держава всіма силами скорочує кількість одержувачів держвиплат, тому вимоги до них посилилися.

Одержувачі субсидій повинні будуть з 1 травня подати нову заявку на її отримання. Заявки можна буде подавати протягом наступних п'яти місяців. Також потрібно пред'явити декларацію про доходи всіх членів сім'ї. Причин для відмови з цього року стало набагато більше. Субсидії в Україні більше не виплачуватимуть на карту: які нові правила нарахування виплат запрацюють з 1 травня Наприклад, позбавити субсидії можуть за наявність депозитного рахунку в банку на суму понад 100 тис. Грн, наявність двох автомобілів в родині, дивіденди від цінних паперів. Будуть також враховуватися при повторному призначенні субсидії поїздки за кордон і валютні грошові перекази. За покупки вартістю вище 50 000 грн українців також автоматично позбавлять субсидії.

На сьогоднішній день 92% українців отримують субсидії в грошовій готівковій формі. З 1 травня всіх одержувачів переведуть на готівкові виплати.

Раніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд зажадав від України скоротити субсидії для населення на 50% для отримання чергового траншу.

ДЖЕРЕЛОminfin.com.ua