Субсидії перерахують не всім: українцям розповіли про новий порядок призначення виплат

У зв'язку з новими правилами призначення субсидій автоматичний перерахунок виплат буде проводитися тепер не всім громадянам. Якщо вартість комунальних послуг і доходи сім'ї за останній рік залишилися незмінними, то сім'я буде отримувати ту ж субсидію, що і раніше.

Субсидії перерахують не всім: українцям розповіли про новий порядок призначення виплат - today.ua

Всім іншим громадянам, яких більшість, до вересня включно потрібно буде надати в соціальні органи пакет документів для отримання субсидії. Документи будуть розглядатися не більше 10 днів, за прискореною процедурою.

З 1 травня трьом категоріям одержувачів не перепризначатимуть субсидію на наступний сезон автоматично. Зокрема, тим громадянам, яким субсидія до 1 травня 2021 року надавалася в грошовій безготівковій формі; кому субсидія була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків), індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію, і кому субсидія була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих в житловому приміщенні, що не проживають за місцем реєстрації. Субсидії перерахують не всім: українцям розповіли про новий порядок призначення виплат За новими правилами, якщо один з членів сім'ї не проживає в квартирі і на це є докази (довідка з місця роботи або оренди житла в іншому місті), то позбавити сім'ю субсидії держава не має права. Також українці з осені будуть отримувати виплати тільки в готівковій формі. Субсидії на карту були скасовані.

Для переоформлення виплат потрібно подати заяву та декларацію про доходи членів сім'ї. Якщо раніше документи розглядали спеціальні комісії, то тепер цим питанням займуться органи соціального захисту населення.

Нагадаємо, в травні в Україні вдвічі зменшився розмір субсидії на наступний опалювальний сезон.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net