Стало відомо, яким буде в Україні максимальний тариф на електроенергію

Стало відомо, як і коли зміниться тариф на електроенергію в Україні. Тариф не буде єдиним для всіх громадян, а буде диференційованим залежно від норм споживання. Максимальна вартість однієї кілоВат-години буде дорівнює 3,4 гривні.

Стало відомо, яким буде в Україні максимальний тариф на електроенергію - today.ua

Про новий принцип тарифоутворення розповів в інтерв'ю одному з вітчизняних видань міністр енергетики України Герман Галущенко.

За словами Галущенка, нові тарифи на електроенергію діятимуть в Україні вже з 1 серпня. При цьому в уряді вирішили ввести модель диференційованих тарифів, які залежатимуть від обсягу споживання.

Герман Галущенко назвав максимальний тариф на електроенергію. Він буде діяти при обсязі споживання понад 500 кВт-годин і дорівнюватиме 3,4 гривні.

Усе споживання, що менше за цей обсяг, буде оплачуватися за меншими тарифами. Стало відомо, яким буде в Україні максимальний тариф на електроенергію

Градація за обсягом споживання передбачається така:

  • до 100 кВт-годин;
  • від 100 до 300 кВт-годин;
  • від 300 до 500 кВт-годин;
  • понад 500 кВт-годин.

Яким буде найнижчий тариф для громадян, що споживають менше 100 кВт-год на місяць, міністр не уточнив. Раніше він говорив, що для цієї, найбільш вразливої, категорії громадян залишать теперішній тариф на електроенергію - 1,68 гривні. Однак зараз з'явилися чутки, що цей тариф можуть знизити. Втім, чекати залишилося недовго - лише якихось півмісяця.

Нагадаємо, декількома днями раніше Герман Галущенко говорив, що українців поділять на вразливих та умовно багатих. Очевидно, під першими він мав на увазі тих, хто споживає мене 100 кВт-год на місяць, а під другими - понад 500. Правда при цьому незрозуміло, до кого зарахують громадян, у яких будинки опалюються електрикою. І поки ні слова немає про те, чи отримають вони якісь преференції від Міненерго.

ДЖЕРЕЛОnv.ua