Стало відомо, з яким боргом за комуналку субсидію не дадуть

Право на субсидію мають усі українці. Однак державну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг дадуть не всім. Зокрема, якщо борг за комуналку перевищує певний строк і певну суму, то в субсидії відмовлять. Але тут можливі варіанти.

Стало відомо, з яким боргом за комуналку субсидію не дадуть - today.ua

Про те, кому та з якими боргами за комуналку, субсидії не дадуть, розповідає 24tv.ua.

Отже, насамперед є одна основна умова надання субсидії: її можуть дати лише в тому випадку, якщо сума плати за комунальні послуги перевищує 15% сукупного місячного доходу членів домогосподарства.

Але й це є лише необхідною умовою для призначення субсидії, але не достатньою. Домогосподарство, яке претендує на субсидію, має задовольняти таким умовам:

Стало відомо, з яким боргом за комуналку субсидію не дадуть

  • за період, що передує зверненню по субсидію, ніхто з членів домогосподарства не повинен зробити покупку на суму, яка перевищує 50 тисяч гривень;
  • ніхто з них також не має здійснити покупку валюти на суму, яка перевищує 50 тисяч гривень;
  • у членів домогосподарства не має бути двох або більше нових автомобілів;
  • у домогосподарства не має бути несплаченої комуналки строком понад 3 місяці і водночас не має бути боргу за комуналку на суму понад  680 гривень.

Навіть якщо субсидія вже надана, то в разі перевищення зазначеної суми комунальних боргів, домогосподарство позбавляють субсидії. Щоправда, тут є варіант. Якщо боржник уклав із комунальником, якому завинив, договір щодо реструктуризації боргу, то йому дадуть субсидію.

Нагадаємо, крім боргів за комуналку, є ще низка причин, через які можуть позбавити вже призначеної субсидії. Одна з них – неофіційне працевлаштування когось із членів домогосподарства.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua