Стало відомо, як оформити українське громадянство дитині, народженій під час війни за кордоном

Українки, які під час війни перебувають за кордоном, після народження дитини можуть оформити їй українське громадянство одразу після отримання іноземного свідоцтва про народження.

Стало відомо, як оформити українське громадянство дитині, народженій під час війни за кордоном - today.ua

Для отримання довідки про набуття новонародженим громадянства України необхідно звернутися до консульського відділу посольства або консульства України за кордоном. Надати необхідні документи необхідно до державного закладу того консульського округу, де народилася дитина.

При собі батькам дитини потрібно мати:

  • паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • офіційний переклад свідоцтва про народження українською мовою.

Для процедури оформлення громадянства України для дитини не потрібно реєструватись в електронній черзі. Також присутність другого з батьків і дитини не є обов'язковою. Послуга абсолютно безкоштовна.Стало відомо, як оформити українське громадянство дитині, народженій під час війни за кордоном У разі відмови заявник отримає листа не пізніше ніж через три тижні після ухвалення коснсульством такого рішення. У разі позитивного рішення новонародженого протягом п'яти днів реєструють громадянином України та видають батькам відповідну довідку.

Після цього батьки дитини можуть оформити їй проїзний документ для виїзду за кордон. У Європі такий документ дитина може отримати одразу після народження, не чекаючи повноліття.

Раніше повідомлялося, де українці можуть вигідно обміняти гривню за кордоном.

ДЖЕРЕЛОvisitukraine.today