Стало відомо, що буде під час вимкнення електроенергії з об'єктами критичної інфраструктури

Росія продовжує атакувати об'єкти енергетичної системи України. Дедалі частіше українців просять зменшити споживання електрики. В деяких міста довелось вимкнути світлофори та обмежити курсування громадського електротранспорту. Та все ж, критична інфраструктура працюватиме і під час вимкнення електроенергії.

Стало відомо, що буде під час вимкнення електроенергії з об'єктами критичної інфраструктури - today.ua

Як забезпечуватимуть життєздатність об'єктів критичної інфраструктури у випадку вимкнення енергії, вирішували на нараді у президента Володимира Зеленського.

Темами обговорення стали ліквідація наслідків обстрілів Росією енергетичних об'єктів України та формування плану дій на випадок виведення з ладу або руйнування енергетичної системі держави. За настання таких обставин будуть оперативно розгорнуті мобільні пункти живлення критичної інфраструктури населених пунктів.

Стало відомо, що буде під час вимкнення електроенергії з об'єктами критичної інфраструктури

"Маємо бути готові 24/7 оперативно ліквідовувати наслідки обстрілів для того, щоб українці були зі світлом, водою та теплом", - каже міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

На нараді також обговорили деталі співпраці з міжнародними партнерами. Окрема увага була акцентована на питанні постачання обладнання для створення мобільних пунктів енергозабезпечення за умови втрати працездатності енергосистеми України.

Тим часом, після атак з боку РФ енергетики намагаються перебудувати схему живлення населених пунктів, аби забезпечити електрикою всіх. Нагадаємо, ворог зруйнував 40% енергосистеми України. На 20 жовтня оголошенні обмеження в енергоспоживанні по всій Україні. Водночас спеціалісти кажуть, що обмежувати споживання енергії тепер доведеться щодня. 

ДЖЕРЕЛОbudport.com.ua