Стало відомо, представники яких професій в Україні під час війни залишилися без роботи

Під час війни в Україні на ринку праці утворилася криза. Попит значно перевищує пропозицію, але представники деяких спеціальностей взагалі залишилися без роботи. Коли вони знову стануть затребуваними, ніхто не знає.

Стало відомо, представники яких професій в Україні під час війни залишилися без роботи - today.ua

За даними кадрового порталу grc.ua, найскладніше на сьогоднішній день знайти роботу юристам, страховикам, працівникам сфери обслуговування, охоронцям, педагогам та вченим.

Незважаючи на те, що роботодавці почали розміщувати на кадрових порталах вакансії та знову наймати на роботу співробітників, кількість пропозицій все одно набагато нижча, ніж до війни. Стало відомо, представники яких професій в Україні під час війни залишилися без роботи Найчастіше шукають працівників у Києві, у Львівській та Дніпропетровській областях. В інших регіонах бізнес лише починає запускатися. Бюджетників масово не скорочують, але вже за місяць-два їм припинять платити у повному обсязі зарплати, якщо війна не закнічиться. Це означає, що кількість претендентів ще збільшиться, і їм доведеться йти на будь-яку роботу не за спеціальністю, аби прогодувати родини.

У квітні на одне робоче місце в середньому претендувало 12 осіб, це при тому, що в Україні налічувалося 283 356 безробітних, які претендували на 25 326 вакансій. У травні прогнозується збільшення кількості безробітних. Відомо, що з початку бойових дій в Україні доход втратили 4,8 мільйона людей.

Раніше повідомлялося, що допомогу безробітним в Україні почали виплачувати по-новому.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua