Стало відомо, кому в Україні платять понад 30 тис. грн на місяць: перелік найбільш високооплачуваних професій

Автор: Лобанова Єлизавета

Ринок праці в Україні поступово оживає. Крім IT-фахівців, на сьогоднішній день зарплати вище за середній рівень можуть мати і представники інших професій. Кадровий портал Work.ua опублікував дані по зарплатам найбільш високооплачуваних фахівців.

Стало відомо, кому в Україні платять понад 30 тис. грн на місяць: перелік найбільш високооплачуваних професій - today.ua

Хто заробляє в Україні більше за інших

До рейтингу найбільш високооплачуваних професій увійшли медіабайєри, ендодонтисти (стоматологи, які займаються лікуванням кореневих каналів), трейдери та директори з маркетингу. Їхня середня зарплата близько 45 000 грн.

Водії-міжнародники можуть на сьогодні розраховувати на місячний дохід у розмірі 42 500 грн. По 40 000 грн та вище можуть заробляти керівники відділу продажу та фінансові директори. Бізнес-аналітики отримують у середньому 37 500 грн. Прохідникам у вугільній промисловості сплачують у середньому 36 000 грн.

Стало відомо, кому в Україні платять понад 30 тис. грн на місяць: перелік найбільш високооплачуваних професій

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Стало відомо, що буде з цінами на бензин та дизельне паливо найближчим часом

До зарплатного ліміту 35 000-40 000 грн входять брокери, ортодонти, стоматологи, фандрайзери (збирають матеріальні та інші кошти на соціально значущі проекти), топ-менеджери. Від 30 000 до 32 000 грн. можуть отримувати автомаляри.

У 2023 році 28% роботодавців повідомили про намір підвищити оплату праці своїх співробітників. Це зазвичай великі компанії, які під час війни не сильно відчули на собі кризу.

Кількість нових вакансій з кожним місяцем зростає. У лютому в Україні було зафіксовано відкритих вакансій більше, ніж претендентів.

Якщо порівнювати по областям України, то найпозитивнішу динаміку відновлення ринку праці демонструють Кіровоградська, Дніпропетровська, Чернівецька, Миколаївська та Чернігівська області.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Найбільше пропозицій по роботі (на порталі Work.ua) зараз у таких напрямках:

  • робочі спеціальності, виробництво – 11 050 вакансій;
  • продажу, закупівлі - 10 470;
  • роздрібна торгівля - 7442;
  • готельно-ресторанний бізнес, туризм - 5990;
  • IT, комп'ютери, інтернет - 5 218;
  • медицина, фармацевтика - 5019.

Раніше в уряді розповіли про індексацію зарплат бюджетників.