Стало відомо, де в Європі можна купити генератори дешевше, ніж в Україні: скільки коштуватиме доставка

Генератори – одні з найпопулярніших товарів в Україні, але їх розбирають як гарячі пиріжки. Щойно партію генераторів завозять з-за кордону, їх одразу розкуповують. Щоб не чекати наступного завозу, можна замовити генератор самостійно з Європи. Після скасування митних платежів, таке замовлення з доставкою коштуватиме вам дешевше, ніж купувати пристрій в Україні.

Стало відомо, де в Європі можна купити генератори дешевше, ніж в Україні: скільки коштуватиме доставка - today.ua

В Україні скасували додаткове мито на ввезення не лише генераторів, а й акумуляторів, повербанків, портативних зарядних станцій з літій-іонними складовими, фільтрів для води та Starlink.

Важливо, щоб товар повинен бути не важчим за 30 кг (у заводській упаковці) і не дорожчим за 10 000 євро. Тоді за нього не потрібно буде сплачувати митний збір. Замовити доставку генератора можна через Укрпошту. Найчастіше українці замовляють їх із Польщі чи Латвії.

Стало відомо, де в Європі можна купити генератори дешевше, ніж в Україні: скільки коштуватиме доставка

Щоб замовити портативні джерела живлення без додаткових переплат, а саме без митних платежів та ПДВ, потрібно зробити такі кроки:

  • Оплатити товар у польському чи литовському інтернет-магазині та замовити доставку за адресою одержувача, якщо, наприклад, у вас є друзі або родичі, що проживають у цій країні. Оскільки одержувач перебуває у межах ЄС, то доставка йому проводитиметься без митних платежів.
  • Надіслати посилку можна через відділення місцевої пошти одразу в Україну, сплативши одразу доставку.

Вартість доставки залежить від ваги товару та коливається від 24 до 51 євро. Товар доставлятиметься в Україну протягом 10-14 днів.

Раніше повідомляли, чому небезпечно ставити генератори на балконах.

ДЖЕРЕЛОprogroshi.news