Стало відомо, де в Україні буде світло на Новий рік: інформація глави Міненерго з перших рук

Ситуація з енергосистемою України, завдяки зусиллям енергетиків, покращується щогодини. Інтервали відключення електроенергії скорочуються. Якщо так піде далі, то на новорічні свята, кілька днів поспіль, світло не вимикатимуть. Тобто всі українці зможуть зустріти Новий рік зі світлом. Втім, тут є одне велике "але".

Стало відомо, де в Україні буде світло на Новий рік: інформація глави Міненерго з перших рук - today.ua

Про те, чи буде світло в домівках українців на Новий рік, розповів міністр енергетики України Герман Галущенко.

За словами Галущенка, енергетики можуть забезпечити українцям кілька днів безперебійного електропостачання, щоби люди могли нормально зустріти Новий рік із телевізором, інтернетом і дзвінками друзям, а не тільки при свічках. Але це може бути можливим лише за умови, що агресор знову не вдарить ракетами по українській енергетиці перед самим Новим роком.

Стало відомо, де в Україні буде світло на Новий рік: інформація глави Міненерго з перших рук

"Росіяни не відмовилися від обстрілів енергосистеми. Вони прив'язуються до певних дат. І, можливо, Новий рік - це одна з таких дат, коли вони спробують максимально завдати шкоди нашій енергосистемі", - зауважив міністр енергетики.

Отже, якщо нових нальотів не буде, то Новий рік українці зможуть зустріти більш-менш спокійно і притому зі світлом. Та все ж, свічки і ліхтарики краще тримати напоготові - як панацею від агресивного сусіда.

Нагадаємо, енергетики кажуть, що до закінчення опалювального сезону енергосистему повністю відновити не вдасться. Тому як резервний варіант пропонують пересувні газотурбінні електростанції.

ДЖЕРЕЛОlb.ua