Стало відомо, де українці можуть вигідно обміняти гривню за кордоном: перелік банків у Польщі, Молдові та Австрії

Для українців у багатьох країнах діють вигідні умови обміну гривні на євро чи іншу місцеву валюту. Так українські біженці мають можливість обміняти національну валюту в Німеччині, Австрії, Молдові, Польщі, Румунії, Італії, Угорщині та ще низці країн. Ми розповімо, де це зробити за найвигіднішим курсом.

Стало відомо, де українці можуть вигідно обміняти гривню за кордоном: перелік банків у Польщі, Молдові та Австрії - today.ua

Так, в австрійському Відні можна звернутися до Raiffeisen Bank та Erste Bank Oesterreich. Обмін євро у гривні буде без комісії. У Молдові українцям варто піти до OTP Bank. Цей банк є і в Угорщині. Там в українців також приймають гривні та змінюють їх за вигідним курсом. У Польщі на сьогоднішній день найвигідніший курс у PKO. У Румунії – у Banca Comerciala Romana.

У Бельгії послуга обміну гривні на євро доступна для українців у Національному банку Бельгії чи у приватних банках Belfius, Beobank, BNP Paribas Fortis, CBC, ING, KBC та KBC Brussels. В Італії з кінця червня можна обмінювати до 10 000 грн на євро у філіях Центробанку. Стало відомо, де українці можуть вигідно обміняти гривню за кордоном: перелік банків у Польщі, Молдові та Австрії На обмін у європейських країнах банки приймають українську валюту номіналами 100, 200, 500 та 1000 гривень. Комісію за обмін європейські банки не стягують.

Раніше повідомлялося, як українці можуть переказати гроші з мобільного рахунку на банківську картку.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua