Стало відомо, чим шкодить смартфону зарядка через ноутбук

Смартфон важливо правильно заряджати, щоб завчасно не вивести його з ладу. Багато виробників сучасних смартфонів припинили комплектувати їх зарядними пристроями, через що користувачі почали заряджати телефони через USB від ноутбука. Як з'ясувалося, це не зовсім правильно.

Стало відомо, чим шкодить смартфону зарядка через ноутбук - today.ua

Зарядка через ноутбук набагато повільніша. Батареї смартфона такий спосіб не шкодить, але водночас ОС смартфона може вирішити, що батарея вийшла з ладу. І тут система почне обмежувати граничний рівень заряду на програмному рівні. Зняти обмеження можна за допомогою перезавантаження смартфона. Стало відомо, чим шкодить смартфону зарядка через ноутбук На практиці з'ясовується, що на користувацьких ноутбуках часто є шкідливе ПЗ. При підключенні смартфона до ноутбука через USB він сприймає його як зовнішній накопичувач. Таким чином, є ризик зараження мобільного пристрою вірусами з лептопу. Необхідно під час підключення смартфона до ноутбука вибрати опцію "Тільки заряд". Тоді ризик підхопити якийсь вірус із ноутбука на смартфон буде виключено.

Заряджати від ноутбука Powerbank фахівці також не рекомендують. І смартфони та інші пристрої краще заряджати від побутової електромережі. Нехай це буде за часом трохи довше, проте безпечніше.

Раніше повідомлялося, скільки потрібно заряджати смартфон, щоб продовжити термін дії акумулятора.

ДЖЕРЕЛОprostomob.com