Стало відомо, чи можуть пенсіонери отримати 6500 грн матеріальної допомоги під час війни

Українці, які втратили роботу під час війни, можуть розраховувати на отримання 6500 грн від держави. Прийом заявок в "Дії" закінчується вже 1 квітня. Стало відомо, що розраховувати на матеріальну допомогу можуть й деякі категорії пенсіонерів.

Стало відомо, чи можуть пенсіонери отримати 6500 грн матеріальної допомоги під час війни - today.ua

Уряд визначив категорії осіб, які мають право у рамках "єПідтримки" отримати 6500 грн. Це наймані працівники, за яких сплачується ЄСВ, та ФОПи усіх груп, які працювали на територіях, де ведуться активні бойові дії.

Таким чином, можуть розраховувати на виплати:

  • пенсіонери, які до початку активних бойових дій офіційно працювали і за них було подано звітність за 4 квартал 2021 року (крім працівників держустанов та компаній, які перебувають у стані ліквідації);
  • пенсіонери, які ведуть підприємницьку діяльність, зокрема ФОПи (усі групи), які подали податкову звітність за IV квартал 2021 року або річну звітність за 2021 рік та не перебувають у стані припинення чи ліквідації.

Стало відомо, чи можуть пенсіонери отримати 6500 грн матеріальної допомоги під час війниМатеріальну допомогу під час війни можуть отримати українці, які працювали до війни у Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Київській, Житомирській, Одеській, Волинській, Дніпропетровській областях та місті Київ.

Нагадаємо, що з 1 квітня прийом заяв на отримання 6500 грн через "єПідтримку" зупиняється і розпочнеться виплата 2000 грн українським переселенцям, яким під час війни довелося покинути свої будинки через активні бойові дії.

ДЖЕРЕЛОnapensii.ua