Стало відомо, у яких випадках смартфони з двома SIM-картами розряджаються швидше

Деякі користувачі смартфонів переконані, що дві SIM-карти розряджають акумулятор смартфона, тому одну з них потрібно час від часу виключати. Чи правда це, чи ні, спробували пояснити експерти.

Стало відомо, у яких випадках смартфони з двома SIM-картами розряджаються швидше - today.ua

SIM-карта розряджає телефон тільки при активному використанні або при поганому сигналі мережі, коли смартфон постійно шукає підключення. Коли дві SIM-карти, то відбувається те саме: технологія DSDS робить витрату мінімальною в режимі очікування. Тому смартфон з двома SIM-картами витрачає більше енергії , якщо сигнал мережі залишає бажати кращого, але він не розряджається швидше. Це все стереотипи.

На перших моделях смартфонів з двома SIM-картами, коли користувачі купували спеціальний кастомний адаптер на дві картки, враховуючи, що телефон підтримував лише одну, відбувалася підвищена витрата батареї, і тоді дійсно пристрої розряджалися швидше. Проте згодом з’явилися технології для використання двох карток відразу: Dual Sim Dual Active (дуже рідко) та Dual Sim Dual Standby (майже скрізь).

Стало відомо, у яких випадках смартфони з двома SIM-картами розряджаються швидше

Перша хороша тим, що обидві сім-карти працюють одночасно в окремих радіомодулях, тому можна спокійно дзвонити користувачеві на інший номер, якщо він говорить по першому. Однак, такий спосіб прискорює розрядку телефону. Друга технологія передбачає, що використовується один радіомодуль на дві карти, але дзвінок не пройде, якщо людина розмовляє по іншій SIM-карті. На батарею впливає і те, яких мобільних операторів обидві SIM-картки. Якщо різних, то кожна залежно від покриття десь гірше ловитиме мережу і, відповідно, збільшуватиме витрату батареї.

Раніше повідомлялося, навіщо потрібно відключати інтернет на смартфоні, коли ним не користуєшся.

ДЖЕРЕЛОitechua.com