Стало відомо, чому не приходять гроші ВПО за жовтень: основні причини затримки виплат

Автор: Лобанова Єлизавета

Не всі внутрішньо переміщені особи отримують своєчасно свої виплати. У листопаді ВПО чекають на допомогу за жовтень, проте ще не всі отримали свої гроші за вересень. Міністр соцполітики Марина Лазебна запевнила громадян, що українці обов'язково отримають свої виплати, але із затримкою.

Стало відомо, чому не приходять гроші ВПО за жовтень: основні причини затримки виплат - today.ua

"Наразі основні теми звернень – це отримання пенсій та соціальних допомог на окупованій частині України або після переміщення", - сказала міністр.

Ті громадяни, які до вересня не отримали своїх виплат ВПО за попередні місяці, мали до 1 жовтня включно подати повторну заяву і протягом 10 днів отримати на рахунок свої гроші. Оформити повторні виплати можна і через портал "Дія". Наразі всі заявки, у тому числі й жовтневі, обробляються, і внутрішньо переміщеним особам виплатять їхню допомогу. Проблема полягає лише в тому, що заявок надто багато, і не вистачає людей для їхньої обробки.

Стало відомо, чому не приходять гроші ВПО за жовтень: основні причини затримки виплат

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

ВПО на сьогоднішній день можуть наразі отримати кілька видів соціальної допомоги, які передбачені законодавством. Також багато благодійних фондів надають громадянам різні види виплат й допомагають нематеріально: надають одяг, засоби гігієни, спальні приналежності, продуктові набори.

Раніше повідомлялося, що в Україні розпочнеться друга хвиля виплат у розмірі 6600 грн внутрішньо переміщеним особам.