Стало відомо, чому деяким переселенцям не приходять гроші на картку: головні помилки в оформленні виплат

Деякі внутрішньо переміщені особи, які подали заявки на оформлення виплат ще у березні, досі не отримали своїх грошей. Проблема може бути в тому, що під час подання заявки на отримання статусу ВПО були допущені певні помилки, через які громадяни тепер не можуть отримати свої виплати.

Стало відомо, чому деяким переселенцям не приходять гроші на картку: головні помилки в оформленні виплат - today.ua

У прес-службі Мінреінтеграції назвали основні проблеми, з якими стикаються українці, які переїхали з окупованих регіонів чи тих, де відбуваються бойові дії, у безпечні регіони.

Через неправильні дані у заявці на отримання статусу ВПО, який надається перед тим, як потрібно подаватися на виплати переселенцям, гроші на карту можуть не надійти. Саме тому потрібно уважно перевіряти усі дані. А у разі виявлення помилки, її можна виправити та провести перерахунок виплат. Раніше цього зробити було не можна, але Кабмін ухвалив рішення, згідно з яким у заявках про взяття на облік ВПО можна вносити виправлення, і таким чином не позбавляти українців виплат. Стало відомо, чому деяким переселенцям не приходять гроші на картку: головні помилки в оформленні виплат Крім того, внутрішньо-переміщені особи, які подавали заявки на виплати через "Дію", наразі можуть отримати паперовий варіант довідки про взяття на облік.

Також стало відомо, що Кабмін розширив перелік громадян, котрі можуть претендувати на щомісячну матеріальну допомогу від міжнародних гуманітарних організацій.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua