Смілянський розповів, скільки Укрпошта дає заробляти своїм листоношам: більше тисячі доларів

Генеральний директор компанії Укрпошта, в інтерв'ю одному з українських ЗМІ, похвалився заробітками свого персоналу. Як з'ясувалося з його слів, деякі листоноші компанії одержують понад тисячу доларів місячного заробітку. Смілянський каже, що до "голого" посадового окладу листоноші мають ще неабиякі доплати, які більші за саму зарплату.

Смілянський розповів, скільки Укрпошта дає заробляти своїм листоношам: більше тисячі доларів - today.ua

Офіційна зарплата, яку національний поштовий оператор пропонує своїм листоношам – мінімалка, 6000 гривен. Однак до цієї цифри листоноша може одержати ще кілька надбавок, які в сумі становитимуть вагомий додаток до офіційної платні.

Адже зазвичай листоноші ще й доставляють своїм клієнтам супутні товари на кшталт побутової хімії, спецій, деяких харчових продуктів. Таким чином, із кожної проданої одиниці цього товару вони ще мають невеличкий прибуток.

"У листоноші 6 тисяч – це ж тільки зарплата. А він отримує, наприклад, 7% з проданого, 15-30% за якість доставки, коли вони приймають платежі – за кожен платіж тощо. У нас сьогодні є листоноші, які заробляють більше тисячі доларів", – заявив керівник Укрпошти.

Смілянський розповів, скільки Укрпошта дає заробляти своїм листоношам: більше тисячі доларів

Та й навіть усе перелічене – це ще не вся платня листонош. Багато хто з них має ще й  неофіційні доходи. Зокрема, чайові від своїх клієнтів. Причому, як стверджує керівник, розмір цих чайових може бути вельми солідний.

"Скажімо, в Києві листоноші, які обслуговують юросіб... У них чайові доходять до 500 грн на місяць з однієї компанії", - каже Смілянський.

Отже, насправді майже ніхто з його підлеглих не задовольняється мінімалкою, хоча офіційно зарплата у них саме така – мінімальна. Та й навіть ця офіційна зарплата за час його роботи на посаді очільника Укрпошти виросла від 2800 до 6000 гривень, хвалиться Ігор Смілянський.

Певна річ, що на тлі таких гарних зарплат підлеглих і платня самого гендиректора вже не так муляє око. Місячна зарплата керівника теж нівроку - 836 тисяч гривень.

Очевидно, у директора Укрзалізниці не менша, а ймовірно, що й більша платня, адже в середині травня стало відомо, що Ігор Смілянський претендуватиме на посаду керівника компанії Укрзалізниця. Втім, не виключено, що в керівника Укрзалізниці, немов у тих листонош, ще є чимало додаткових заробітків.

ДЖЕРЕЛОglavcom