Смартфони Samsung в Україні почали масово ламатися: в яких моделях виявлені дефекти

Користувачі смартфонів Samsung Galaxy A50 і А51 почали масово скаржитися на постійні зависання і перезавантаження пристроїв. У сервісних центрах їм радять змінювати системну плату за свій рахунок. Усунути поломку можна за $100.

Смартфони Samsung в Україні почали масово ламатися: в яких моделях виявлені дефекти - today.ua

За відгуками користувачів, ламатися почали пристрої Galaxy M30s, Galaxy M31, Galaxy M31s, Galaxy A50, Galaxy A50s і Galaxy A51. Першими про поломку заявили мешканці Індії, а вже потім інших країн.

Дані моделі смартфонів користуються чималою популярністю. За підсумками III кварталу 2019 року Galaxy A50 увійшов у п’ятірку найбільш продаваних смартфонів. Galaxy A51 став найбільш продаваним у грудні 2019 року.

Серія Samsung Galaxy M почала поширюватися по світу у січні 2019 року, замінивши бюджетні смартфони Samsung Galaxy J.

Смартфони Samsung в Україні почали масово ламатися: в яких моделях виявлені дефекти

Інформація щодо проблем з апаратами Galaxy А і Galaxy M стала з’являтися на офіційному форумі Samsung. Одне з повідомлень залишив користувач під псевдонімом CrazyBoy28 ще у червні 2021 року, коли були зафіксовані перші проблеми зі смартфонами. За три місяці таких користувачів стало більше. Скидання до заводських налаштувать проблему не вирішує.

У чому корінь полоомки, поки не зрозуміло. Скоріше за все, винна у всьому погано протестована прошивка пристрою. Усі смартфони, які почали ламатися, побудовані на процесорах Exynos 9611 і 9610 виробництва Samsung.

Samsung не реагує на запити користувачів, а ось працівники сервісних центрів готові спробувати полагодити смартфони за $100. У таку суму ремонтники оцінили роботу по заміні системної плати пристроїв. На їхню думку, дана дія вирішить проблему, але 100% гарантії ніхто не дає.

Раніше повідомлялося, як користувачі смартфонів можуть захистити і приховати свої особисті дані на мобільних пристроях.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua