Смартфони для вакцинованих: хто і коли зможе отримати новий гаджет від держави

Автор: Лобанова Єлизавета

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів українцям, як реалізовуватиметься ініціатива президента Зеленського щодо видачі вакцинованим українцям старше 60 років безкоштовних смартфонів. За словами міністра, запис пенсіонерів на отримання смартфонів розпочнеться у квітні 2022 року.

Смартфони для вакцинованих: хто і коли зможе отримати новий гаджет від держави - today.ua

Коли саме родпочнуть видавати телефони, і які пільгові тарифи отримають вакциновані пенсіонери, наразі не повідомляється. За словами Федорова, це залежить від терміну виготовлення пристроїв, і буде анонсовано пізніше. Однак міністр запевнив, що це відбудеться протягом 2022 року.

Видачу смартфонів із пільговим пакетом послуг анонсував президент Володимир Зеленський під час Diia Summit 8 лютого.

За його словами, програма створена для того, щоб усі люди старше 60 років змогли отримати такий самий доступ до інтернету та технологій, як і молодше покоління. Оскільки пенсіонерам нараховують 1000 гривень за вакцинацію, яку вони можуть витратити на покупку ліків та оплату комуналки, то вже зовсім скоро вони зможуть робити це не виходячи з дому через додаток "Дія" на новому смартфоні, оскільки всі смартфони матимуть доступ до інтернету.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Мобільні оператори у свою чергу прокоментували, що ще не обговорювали з владою умови надання пільгового тарифу на смартфонах для вакцинованих українців віком від 60 років. Джерела фінансування цієї державної програми також поки що не відомі, як і те, чи буде впровадження пільгового тарифу за рахунок власних коштів мобільних компаній, чи держава компенсуватиме їм витрати.

Раніше повідомлялося, що у додатку "Дія" буде доступне пенсійне посвідчення.