Смартфон не розпізнає сім-карту: шість порад, як вирішити цю проблему

Існує багато причин, чому смартфон раптово перестає бачити сім-карту. Таке трапляється навіть із новими пристроями. Панікувати немає причин. Ми дамо вам шість порад, які допоможуть усунути проблему.

Смартфон не розпізнає сім-карту: шість порад, як вирішити цю проблему - today.ua

Що робити, якщо смартфон не розпізнає сім-карту

Перезавантажте телефон

Це перший крок, який необхідно зробити. У багатьох випадках це допомагає вирішити проблему.

Перевірте, чи правильно встановлена сім-карта

Переконайтеся, що сім-картка вставлена коректно та добре закріплена у слоті. Якщо вам не вдається вставити обрізану SIM-картку, зверніться до сервісного центру оператора, щоб замінити стару SIM-картку на нову nanoSIM-картку. Пам'ятайте, що форма SIM-картки має відповідати формі слота смартфона.

Перевірте, чи номер вашої сім-картки діючий

Це можна зробити за допомогою іншого телефону або звернутися до оператора мобільного зв'язку. Йдеться про сім-карти, які довго лежали вдома і ви ними не користувалися. Можливо, їхній термін дії минув, і проблема не у вашому смартфоні, що він їх не розпізнає.

Вимкніть режим польоту

Переконайтеся, що режим польоту вимкнений у налаштуваннях смартфона, адже в такому разі дзвінки та повідомлення вимкнені, і ви не можете використовувати "сімку".

Смартфон не розпізнає сім-карту: шість порад, як вирішити цю проблему

Перевірте налаштування мережі в налаштуваннях смартфона та переконайтеся, що вони відповідають оператору мобільного зв'язку. Повзунок "Стільникові дані" у розділі Налаштування "Стільниковий зв'язок" повинен бути увімкнений.

Виконайте скидання даних смартфона до заводських налаштувань

Це кардинальний крок, до якого можна перейти, лише якщо попередні кроки виявилися безрезультативними. Перед тим, як скидати налаштування, обов'язково збережіть усі важливі дані та бажано скиньте їх на хмарне сховище, інакше вони будуть втрачені.

Раніше повідомлялося, як змусити смартфон працювати довше на мінімальному заряді.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua