Словаччина скасує популярну послугу для українських біженців: що зміниться з 1 січня

Словаччина скасовує безкоштовний проїзд для українських біженців із 1 січня 2023 року. Таким чином, ця безкоштовна послуга буде недоступною, і проїзд маршрутками, автобусами, трамваями, електричками та тролейбусами для наших громадян стане платним.

Словаччина скасує популярну послугу для українських біженців: що зміниться з 1 січня - today.ua

На сайті Єдиної транспортної системи Братиславського краю повідомляється, що за українцями залишать право користуватися безкоштовним громадським транспортом (залізничним та приміським) у день отримання документів SLOVAK HELP або "Тимчасовий притулок" та протягом наступних чотирьох днів.

Таким чином, одразу після прибуття до Словаччини українські біженці зможуть безкоштовно пересуватися країною, діставшись свого пункту призначення. Надалі безкоштовно пересуватись у громадському транспорті зможуть учні, яким ще не виповнилося 18 років. Для цього необхідно при собі потрібно мати підтвердження про притулок та документ про відвідування школи.

Словаччина скасує популярну послугу для українських біженців: що зміниться з 1 січня

Також безкоштовний проїзд зберігатиметься для українців протягом 60 днів з моменту набуття статусу тимчасового захисту, якщо вони добираються на роботу. Для цього потрібно надати доказ про працевлаштування від роботодавця. Як правило, це трудовий контракт.

Раніше повідомляли, як українці можуть безкоштовно доїхати до Німеччини через Польщу.

ДЖЕРЕЛОprogroshi.news