Скільки коштує купити квартиру в Польщі: ціни на нерухомість у столиці та передмістях

На сьогоднішній день понад 2,5 млн українців виїхали до Польщі, і багато хто з них уже вирішив, що залишиться тут жити після війни. Перше, що цікавить людей при виборі місця проживання – саме житло. Польські ріелтори розповіли, яка на сьогоднішній день ситуація на місцевому ринку нерухомості, і скільки коштують квартири у різних містах.

Скільки коштує купити квартиру в Польщі: ціни на нерухомість у столиці та передмістях - today.ua

Пошук житла в Польщі можна проводити самостійно на відповідних сайтах з оголошеннями нерухомості, або звернутися до агентств нерухомості, де за послуги ріелтора доведеться віддати 1,5-4% від вартості квартири.

Як і в будь-якій іншій країні вартість житла в Польщі залежить від розташування, площі, розвиненої інфраструктури. Найдорожче житло, і при цьому найвищий попит на квартири – у Варшаві та Кракові. Тут можна придбати як квартиру в новобудові, так і на вторинному ринку.

Вартість квадратного метра житла у центрі Варшави чи Кракова становить 52,7 тис. грн за квадратний метр. Ціни на нерухомість у передмісті стартують від 37 тис. грн за квадратний метр.

На польському сайті OLX на сьогоднішній день продаються 2-3 кімнатні квартири у Варшаві, Кракові та Любліні за 500 тис. злотих (орієнтовно 2,4-3,4 млн. грн. або 120 тис. доларів). Зустрічаються оголошення з цінами та понад 1 млн злотих (6,8 млн грн).

Скільки коштує купити квартиру в Польщі: ціни на нерухомість у столиці та передмістях У Любліні, який подалі від Варшави, квартири коштують дешевше. Там можна розглянути  вторинне двокімнатне житло за 250 тис. злотих (1,7 млн. грн. або 60 тис. доларів). Купити будинок у передмісті Кракова можна за 4,7 млн. грн. Приблизно стільки ж коштує 3-кімнатна квартира в новобудові Кракова.

Скільки коштує купити квартиру в Польщі: ціни на нерухомість у столиці та передмістях Раніше повідомлялося про те, що у звільненому Ірпені Київської області оживає ринок житла.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua