Не менше 50 тисяч гривень: ПриватБанк запустив нову послугу в Приват24

ПриватБанк зробив доступнішою популярну послугу для українців. Зокрема купити державні цінні папери українці тепер зможу через Приват24. Перший внесок має становити не менше 50 тисяч гривень. Раніше ця сума складала 100 тисяч гривень.

Не менше 50 тисяч гривень: ПриватБанк запустив нову послугу в Приват24 - today.ua

У пресслужбі банку повідомили, що скористатися новою послугою та купити ОВЗГ тепер можна у розділі "Послуги" програми Приват24. Для цього зайдіть у пункт меню "Цінні папери" та виберіть ОВДП. Залишилося заповнити запропоновану форму та підписати за допомогою електронного підпису (ЕЦП/КЕП) документи про відкриття рахунку у цінних паперах та купівлю паперів.

Купуючи ОВДП за новими умовами, ще більше українців зможуть підтримати ЗСУ та державу, інвестуючи свої кошти у військові облігації. Не менше 50 тисяч гривень: ПриватБанк запустив нову послугу в Приват24 Починаючи з серпня, власники довоєнних ОВДП (у гривні) можуть продавати їх ПриватБанку онлайн через Приват24. Власники таких ОВДП матимуть змогу бачити в режимі online поточні котирування ПриватБанку в розділі "Послуги" меню "Цінні папери".

Крім того, у клієнтів Приват24 є можливість бачити залишок придбаних ними ОВДП, переглядати операції з ОВДП (виписки) за вибраний період часу та контролювати свій портфель у цінних паперах, у т.ч. надходження купонних платежів та коштів за погашення ОВДП. І для цього не потрібно спеціально йти до банку, вся інформація є онлайн.

Нагадаємо, ПриватБанк обмежив суму видачі готівки своїм валютним вкладникам.

ДЖЕРЕЛОminfin.com.ua