Що буде, якщо заряджати смартфон неоригінальною зарядкою: названа головна небезпека

Автор: Лобанова Єлизавета

Виробники сучасних смартфонів не завжди комплектують пристрої заряджання. Користувачам потім доводиться самим купувати зарядний пристрій і не всі хочуть обирати саме зарядку від виробника. Купуючи дешевий аналог, можна завдати шкоди своєму пристрою.

Що буде, якщо заряджати смартфон неоригінальною зарядкою: названа головна небезпека  - today.ua

Після Apple від зарядки в комплекті з телефоном відмовляються Samsung, Xiaomi та інші бренди. Багато користувачів обурені цим, адже купуючи недешеві смартфони, вони не отримують одного з головних комплектуючих.

Якщо ви не замислювалися над тим, що буде, якщо заряджати смартфон іншою зарядкою, не призначеною саме для конкретної моделі, то ми розповімо про головні небезпеки.

Так, якщо регулярно підключати смартфон до розетки за допомогою неоригінального або надто дешевого та неякісного адаптера або кабелю, то смартфон по-перше заряджатиметься в рази повільніше, а по-друге, такі сумнівні зарядки часто банально не працюють на вказаних на блоці живлення значеннях вольт і ампер, і важливо, щоб пристрій був від надійного виробника.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Мобілізація посилилась: стали відомі зміни, що очікують на чоловіків з інвалідністю

Як накопичити заощадження за мінімальної зарплати: лайфхак для українців

Що буде, якщо заряджати смартфон неоригінальною зарядкою: названа головна небезпека

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Більшість сучасних зарядок цілком безпечні, тому що в них використовується універсальний стандарт USB Type-C. Однак немає нічого кращого, ніж оригінальний зарядний пристрій безпосередньо під вашу модель смартфона. Як мінімум, ви будете на 100% впевнені, що ваш телефон зарядиться належним чином, оскільки виробник заздалегідь подбав про це. А у разі виникнення непередбачених ситуацій завжди можна звернутися до офіційного сервісного центру та відремонтувати або замінити зарядку.

Раніше повідомлялося, з яких причин смартфон швидко розряджається і повільно заряджається.