Сезонна робота у Великобританії: скільки максимально можуть заробити українці без знання англійської мови

Автор: Лобанова Єлизавета

Українці без знання англійської мови, але проживаючі у Великій Британії, можуть непогано підзаробити на сезонних роботах. Влітку роботодавці з радістю візьмуть на роботу охочих попрацювати на фермах та в теплицях. Таку роботу не можна назвати легкою, але вона може принести до 3500 фунтів на місяць чистого заробітку.

Сезонна робота у Великобританії: скільки максимально можуть заробити українці без знання англійської мови - today.ua

Сезонна робота у Великій Британії не вимагає від працівників наявності диплома або знання англійської мови. Українцям переважно пропонують займатися збиранням та фасуванням урожаю, а також роботою в теплицях.

Часто на таких роботах надається безкоштовне проживання або можливість орендувати житло зі знижкою. Переїзд сімей працівників також часто фінансується.

Які сезонні роботи та зарплати пропонують українцям

Так, англійські роботодавці здебільшого шукають чоловіків та жінок від 18 до 55 років на збирання продуктів у теплицях та полях. Найчастіше збирати потрібно полуницю та інші ягоди, а також гриби, салати, спаржу.

Популярні зараз

З'явилася інформація про підвищення пенсії українцям віком від 65 років

В Україні незабаром з'являться нові гроші, - НБУ

Київська фірма “кинула“ 70 людей, обіцяючи доставити автомобілі із США

Українцям виділять додаткову допомогу ООН напередодні новорічних свят

Крім того, до обов'язків працівників входить упаковка зібраної продукції та перевірка якості. Графік пропонують двозмінний (6:00-16:00 та 10:00-20:00) з понеділка по суботу. Зарплата на околицях Лондона буде від 15 фунтів на годину, або 3500 фунтів на місяць (близько 161 тис. грн).

В інших регіонах Англії зарплати на аналогічній роботі будуть трохи нижчими. Наприклад, у графстві Кент за збирання та сортування овочів та фруктів працівникам пропонують від 11,2 фунта на годину (550 грн). Графік роботи: 5/2, 6/1, з 08:00 до 18:00.

Сезонна робота у Великобританії: скільки максимально можуть заробити українці без знання англійської мови

Пакувальникам фруктів, ягід та грибів платять у середньому по Англії від 13,5 фунтів на годину (600 грн). Роботодавці наголошують, що для цієї роботи не потрібно знати англійську, також не потрібен і попередній досвід.

Шукають в Англії й кандидатів на посадку, збирання та комплектування моркви. Потрібні чоловіки та жінки віком від 18 до 55 років з мінімальним знанням англійської мови. Графік роботи: 5 днів на тиждень по 8-10 робочих годин з можливістю переробки. Зарплата – від 2700 фунтів (майже 125 тис. грн) на місяць.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На 6 місяців пропонують контракт українцям, які бажають попрацювати на фермі з вирощування, сортування та упаковки полуниці, малини, лохини, вишні, салату, спаржі, капусти, картоплі, яблук, гороху, квасолі, грибів тощо. Графік – не менше 40 робочих годин на тиждень. Роботодавець надає співробітникам житло, за яке із зарплати вираховуватимуть лише 65 фунтів на місяць. Зарплату пропонують від 15 фунтів на годину.

Раніше повідомлялося, скільки українці заробляють на сезонних роботах у Німеччині.