Ринок житла в Україні завмер: продавці відкликають пропозиції щодо продажу квартир

В Україні практично завмер ринок житла. Покупці не квапляться із купівлею квартир, а продавці, один за одним, відкликають з ринку оголошення, що стосуються продажу житла. У перших немає грошей і певності щодо мирного розвитку подій в Україні. А другі просто чекають подорожчання, аби в черговий раз підняти ціни на житло.

Ринок житла в Україні завмер: продавці відкликають пропозиції щодо продажу квартир - today.ua

Втім, якщо українці практично не реагують на чутки щодо можливого військового протистояння між Україною і Росією, то іноземці зараз воліють утриматись від купівлі житла в Україні. Хоча раніше вони охоче скуповували квартири як у Києві, так і в інших великих містах. Особливою активністю на українському ринку нерухомості відзначались ізраїльтяни, грузини і канадці. Нині ж їхня активність вщухла.

Водночас, продавці житла також, один за одним, відкликають свої оголошення щодо продажу квартир. Вони чекають вищих цін. Адже зараз на ринку нерухомості зберігаються ціни, які були встановлені ще в жовтні-листопаді минулого року.

Ринок житла в Україні завмер: продавці відкликають пропозиції щодо продажу квартир

"Справді, деякі власники відкликали свої пропозиції про продаж. Вони вважають, що зараз ніхто їхні об'єкти гідно не оцінить, а вони хотіли б продати їх дорожче, оскільки ринок в особі великих забудовників їм каже, що ціни зростають всупереч усьому", – каже фахівець з нерухомості Михайло Артюхов.

Тим часом деякі експерти ринку житла вважають, що дорожчати воно не буде. Принаймні  найближчим року. Навпаки, на ринку нерухомості слід очікувати нижчих цін.

ДЖЕРЕЛОbusinessua.com