Провідні українські телеканали можна дивитися безкоштовно. Для цього зовсім не потрібно платити додаткові гроші. Всі витрати на трансляцію цих каналів покриває реклама, якоюпересичений ефір. Однак це дозволяє глядачам нічого не платити за перегляд цього ефіру.
Про те, що провідні телеканали України на кшталт "1+1", Новий канал, ICTV, СТБ, Інтер, Україна, можна дивитися безкоштовно, нагадав провайдер Ланет. Крім того, він же розповів, на яких платформах можна дивитися улюблені телепрограми.
Ланет у березні побив горщики з медіагрупам и, що є власниками найбільших телеканалів України. Медіагрупи дружно заламали непідйомну ціну за свій продукт, а провайдер відмовився її платити. Провайдер вважав цю ціну непомірною і відмовився їх транслювати.
А зараз Ланет вирішив нагадати глядачам, що дивитися ці канали вони можуть абсолютно безкоштовно: рекламодавці вже оплатили це задоволення своїми грошима. Адже ефірний час провідних телеканалів заповнений рекламою майже на 15%.
"Глядачі протягом години перегляду одного з цих каналів дивляться по 9 хвилин реклами. І це без урахування спонсорських згадок і проявів безпосередньо під час шоу або передач", - повідомив провайдер.
Як і де можна дивитися основні українські телеканали
При цьому, для того, щоб дивитися безкоштовно провідні телеканали, потрібно лише мати можливість приймати цифровий сигнал. У всіх нових телевізорах є спочатку вбудований DVB-T2 тюнер. А до більш старих потрібно лише купити цифрову приставку Т-2. Тоді "ловити" основні українські канали можна буде на звичайну антену.
"Цифрове ефірне телебачення Т2 дає можливість безкоштовно переглядати відеотрансляцію декількох десятків каналів від 32 до 48 українських телеканалів у залежності від регіону (1 + 1, ICTV, Інтер, Україна, СТБ, Новий канал, ТЕТ, НТН, К1, К2, М1, НЛО TV та інші), - уточнив Ланет.
Але крім того, усі ці телеканали розміщують свій контент на платформі YouTube. Там можна знайти все найцікавіше, а практично все, що йде на цих каналах, включаючи й новини. Тому їхні передачі можна дивитися навіть, не маючи телевізора, а маючи лише комп'ютер з Інтернетом. Причому багато передач на YouTube йдуть у високій якості, яка нічим не поступається цифрового телевізійного сигналу.