Зеленський озвучив, на яку поступку окупантам готові українці заради закінчення війни

Україна готова говорити з Росією про закінчення війни. Причому українці готові піти навіть на деяку поступку супротивникові, віддавши окупантам те, на що вони полюють з перших днів війни.

Зеленський озвучив, на яку поступку окупантам готові українці заради закінчення війни - today.ua

Таку несподівану заяву, вперше з початку повномасштабної війни, зробив президент України Володимир Зеленський. Причому український гарант спеціально у своєму зверненні перейшов на російську мову, яка зрозуміла агресору.

Володимир Зеленський нагадав, що 15 листопада 2022 року Україна вкотре запропонувала свою "формулу миру". Один із пунктів цієї формули – виведення російських військ з усієї території України. Тоді на ту дату армія РФ втратила в Україні 82 тисячі осіб. Тепер її втрати вже становлять 110 тисяч.

"Ті, хто продовжував терор проти нашої країни та посилав усіх цих ваших людей на забій, відмовляючись від наших пропозицій щодо припинення російської агресії, точно не цінують життя і тим більше не прагнуть миру", - заявив український президент.

Зеленський озвучив, на яку поступку окупантам готові українці заради закінчення війни

Тепер росіяни запросили "різдвяне перемир'я". Однак їм це перемир'я потрібне не для того, щоб осмислити свою поразку та зробити рішучі кроки до миру, а навпаки – щоби встигнути підтягти свої війська до лінії фронту на Донбасі, де зараз тривають найважчі бої. Водночас, щоби закінчити цю війну, росіянам потрібно зовсім небагато – перестати боятися одного чоловіка у Кремлі, який посилає їх на вірну смерть. У будь-якому разі, війна закінчиться лише тоді, коли ЗСУ очистять від загарбників останній квадратний метр своєї території, або коли вони підуть самі, каже Зеленський.

Звісно, другий варіант був би кращим і для них, і для нас, тому що це могло би зберегти життя людей. При цьому українці готові віддати окупантам те, що виявилося таким милим їхньому серцю, пообіцяв український президент.

"Нехай забирають унітази - вони їм у дорозі знадобляться - і повертаються до себе. За наш кордон. Від 1991 року", - сказав Зеленський.

Нагадаємо стало відомо, кого з українців можуть призвати на військову службу і після 60 років.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua