Заявки на допомогу 6500 гривень перестануть приймати за кілька днів

Автор: Марченко Любов

Лише кілька днів залишилося українцям, які втратили роботу через війну, для того, щоб подати заявку на допомогу 6500 гривень. Прийом заявок закінчується 31 березня.

Заявки на допомогу 6500 гривень перестануть приймати за кілька днів - today.ua

Такий термін визначено постановою Кабміну №367, яка опублікована на урядовому сайті.

"Встановити, що останнім днем подання запитів (заявок) для отримання допомоги у рамках "єПідтримка" є 31 березня 2022 року", – йдеться у постанові.

Нагадаємо, що 6500 гривень – це одноразова допомога українцям, які втратили свою роботу через війну. Ця допомога призначається не всім. Вона розрахована лише на мешканців окремих регіонів, на території яких відбуваються воєнні дії.

Популярні зараз

Європа готується до повномасштабної війни з Росією: Орбан розповів, де буде місце Угорщини

Росія застосувала у Харківській області нову потужну електронну зброю

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Зокрема, претендувати на виплату 6500 гривень можуть мешканці таких регіонів: Чернігівської, Сумської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Донецької, Луганської, Київської, Житомирської, Одеської, Волинської, Дніпропетровської областей та міста Київ. Заявки на допомогу 6500 гривень перестануть приймати за кілька днів Заявки на виплату допомоги приймаються через портал державних послуг "Дія", а сам механізм виплат організований у програмі "єПідтримка". Це той самий механізм, через який українцям виплачувалася так звана "тисяча Зеленського" за щеплення від ковіду.

Державою виділено на виплату допомоги 6500 гривень 21,45 млрд гривень. Це дозволить виплатити допомогу 3,3 млн. українців. Вже 2,7 млн. громадян отримали цю допомогу. В сумі їм уже виплатили 17,9 мільярда гривень. Проте заявки на виплату вже подало понад 4 млн українців. Очевидно, саме через це уряд вирішив припинити їхній прийом.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У повідомленні уряду нагадують, що ця послуга доступна лише тим українцям, за яких до війни регулярно сплачували ЄСВ.

Нагадаємо, внутрішні переселенці, яким довелося покинути свої домівки через війну, отримуватимуть щомісячну допомогу від держави у розмірі 2000 гривень.