Середня зарплата в Україні нині становить близько 15 тисяч гривень. При цьому навіть у нас в країні, при зовсім невисоких заробітках, є фахівці, в яких зарплата нижче 100 тисяч гривень не опускається. Найвищу зарплату вітчизняні роботодавці пропонують фахівцям в області SQL deleloper. Такий професіонал з області IT може претендувати на місячну зарплату в розмірі 180 тисяч.
На основі вакансій, які пропонує популярний кадровий портал, був складений рейтинг найбільш високооплачуваних місць, які пропонують у нашій країні. Цікаво, що в топ-5 "найсмачніших" пропозицій по оплаті увійшли спеціальності зі сфери IT.
Отже, кому в Україні реально пропонують найвищу зарплату:
- SQL developer - 180 тисяч гривень;
- Senior Full Strack Developer - 130 тисяч гривень;
- Senior HTML developer - 125 тисяч гривень;
- Java developer віддалено - 120 тисяч гривень;
- NET Developer - 115 тисяч гривень.
Цікаво, що навіть за роботу віддалено досвідченому IT-шнику готові платити 120 тисяч гривень.
При цьому попит на фахівців цієї галузі в Україні поки не падає, а з кожним роком зростає. Це говорить про те, що українці частково знайшли свою нішу у світовій економіці. І що Україна - не тільки одна зі світових житниць, але ще й кузня кадрів для IT-галузі.
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Такі високі зарплати в сфері IT-технологій пов'язані з тим, що хороші програмісти з легкістю знаходять собі вигідну роботу за кордоном. Тому, щоб утримати їх у себе, українські роботодавці змушені пропонувати їм конкурентну зарплату. Через це зарплати в IT-галузі в Україні далеко пішли від зарплат в інших галузях.
Нагадаємо, вже з наступного року мінімальна зарплата лікарів в Україні дорівнюватиме 20 тисячам гривень. Середньому медичному персоналу будуть платити в середньому 13,5 тисячі. Однак, як стверджують критики влади, грошей, закладених у бюджеті на зарплати медикам, вистачить лише для двох третин медичних працівників. Таким чином, близько 30% медиків можуть потрапити під скорочення.