Робота онлайн зараз дуже популярна серед українців. Тим більше, що зарплата на дистанційці нічим не гірша, а часом і краща за ту, яку платять звичайним трудівникам.
З початком війни в Україні багато компаній, аби не втрачати кваліфікований персонал, дозволили своїм працівникам трудитись онлайн. При цьому популярність віддаленої роботи різко зросла в нашій країні ще до війни, коли почалась епідемія коронавірусу. А тепер, коли через війну багато українців втратили свої робочі місця, попит на віддалену роботу виріс на порядок, а то й вище. Не дивно, що такі вакансії щохвилини переглядають десятки претендентів. Отже, роботодавцям є з кого обирати.
Зарплата, яку пропонують на порталі Work.ua для дистанційних працівників, дуже різна: від 4 до 600 тисяч гривень. Вона залежить від характеру роботи, завантаженості, багатозадачності та, звичайно, від кваліфікації претендента. Що вища в нього кваліфікація, і що різнобічніші скіли, тим вищі можуть бути претензії з оплати праці.
Найскромніша пропозиція із зарплати для "дистанційників", яку вдалося виявити на порталі - 1500 гривень. Така місячна платня у розмірі від 1500 до 3000 гривень пропонується smm-менеджеру, який готовий присвячувати роботі кілька годин на тиждень. В його обов'язки входитиме ведення сторінки в Instagram з написанням постів, а також із обробкою та заливкою фото- і відеоконтенту.
Відповідно, від фахівця, готового замахнутися на такий заробіток, потрібні такі уміння:
- знання англійської мови на рівні В1;
- досвід продажів від 1 року;
- вік від 20 до 35 років.
Чималу зарплату на дистанційці пропонують і таким фахівцям:
- менеджеру по роботі з партнерами (50–140 тис. грн);
- менеджеру з продажу логістичних послуг на ринок США із вільним володінням англійською мовою (27,7-157,5 тис. грн.);
- front-end-розробнику (50–120 тис. грн.);
- генеральному керівнику (50–100 тис. грн.);
- помічнику директора (50–100 тис. грн).
Є робота онлайн і для тих, хто не має досвіду
Роботодавці обіцяють усе розповісти і навчити – було би бажання освоїти нове ремесло. Щоправда, на таких вакансіях не потрібна висока кваліфікація і, відповідно, обіцяна зарплата набагато скромніша.
Людям без досвіду пропонують роботу онланй за такими спеціальностями:
- менеджер із продажу в інтернет-магазин (15-25 тис. грн);
- помічник акаунт-менеджера на Amazon (12–15 тис. грн.);
- менеджер із продажу зі знанням польської мови (12-15 тис. грн);
- рієлтор (8–16 тис. грн).
Нагадаємо, стали також відомі вакансії в Україні, на яких пропонують найнижчу зарплатню. Втім, за теперішнього безробіття особливо вередувати не доводиться.