Затримані субсидії вже виплачують в регіонах: допомога одержали не всі

В Україні вже почали виплачувати затримані субсидії. Однак поки виплати по субсидіях йдуть не всюди. У деяких регіонах їх ще не дають. А декому у виплатах відмовлено.

Затримані субсидії вже виплачують в регіонах: допомога одержали не всі - today.ua

Чи є надія у тих, хто поки не отримав допомоги від держави, хоч на неї і претендував, розбиралися на YouTube-каналі "Народна думка".

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль відрапортував перед парламентом, що 2 мільйонам українців вже перепризначена субсидія в новому сезоні, і вони днями її отримають. Із цих 2 мільйонів 1,7 мільйона отримали субсидії в новому сезоні автоматично. А ось 300 тисячам довелося заново подавати заяви і документи на виплати від держави.

Однак у минулому опалювальному сезоні в Україні налічувалося близько 3 мільйонів одержувачів виплат від держави. А отже, приблизно третина субсидіантів грошей поки не отримала. Чи є у них надія на допомогу від держави - відповів блогер у "Народній думці".

Дуже велику роль у призначенні субсидій зіграли місцеві влади. Там, де вони спрацювали оперативно і грамотно, субсидії місцевим жителям уже призначені, і вони почали їх отримувати. Там же, де місцева влада працює недостатньо оперативно, субсидії ще не призначені і не перераховані. Але, як тільки вони завершать свою роботу, виплати підуть і до них в регіони.

Труднощі з перепризначенням субсидій можуть виникнути у тих громадян, які повинні були донести до органів соцзахисту ще якісь документи, проте дсі їх не принесли. Вони субсидії ще довго не отримають, а можуть і взагалі залишитися без допомоги держави. При цьому суми допомоги призначеної державою, вийшли різні - від 30 до 800 гривень. Однак у середньому їхня величина невелика: близько 200-300 гривень.

При цьому в Мінсоцполітики кажуть, що це сума за два місяці. Тобто, в місячному вимірі розмір допомоги ще менший.

Взагалі, в нашій країні спостерігається такий парадокс: чим вище піднімають розмір комуналки, тим менше стає розмір субсидії на її оплату. Хоча за законами логіки все мало бути інакше.

Нагадаємо, українцям розповіли, як отримати субсидію, якщо в домі реально проживають не всі, хто там прописаний.

ДЖЕРЕЛОyoutube