Винищувачі F-16, які отримає Україна, поставлять переможну точку у війні, - Арестович

Винищувачі F-16, які нарешті пообіцяли дати Україні, прискорять переможне завершення війни. Вони стануть грізною силою, яка забезпечить Україні величезну перевагу і перемогу на фронті. Причому в стислі терміни і з меншими втратами, ніж це було би без них.

Винищувачі F-16, які отримає Україна, поставлять переможну точку у війні, - Арестович - today.ua

Таку думку висловив у розмові з політекспертом Юрієм Романенком колишній радник Офісу президента Олексій Арестович.

Колективний захід, нарешті, "дозрів" для рішення щодо винищувачів. Для цього знадобився час та наполегливість української влади. Однак, така потужна технічна підтримка буде здатна кардинально змінити хід цієї війни, каже Арестович.

"48 F-16 (які, за деякими даними, може отримати Україна), 4 ескадрильї, це така сила, яка може знести все, що завгодно. Особливо коли цей F-16 застосовується системно, інтегрований в єдину систему, а не у вигляді окремих літаків", - зауважив військовий експерт.

Величезна перевага цього літака в тому, що він поєднує в собі якості не лише винищувача, а й бомбардувальника. При цьому він однаково придатний як для атаки повітряних цілей, так і для роботи по наземних цілях.

Винищувачі F-16, які отримає Україна, поставлять переможну точку у війні, - Арестович

"Фішка в тому, що F-16 - багатофункціональний літак. Він працює як винищувач, бомбардувальник - по наземних цілях. Працює по повітряних цілях, перехоплює крилаті та потенційно балістичні ракети, може працювати проти російської авіації", - поділився знаннями Олексій Арестович.

Незважаючи на те, що повномасштабна війна в Україні триває вже другий рік, Захід усе ж досі неохоче переступав "червоні лінії" у постачанні озброєння. Причому ці лінії він сам собі накреслив. Однак із рішенням США дати Україні літаки F-16 та Британії дати нам далекобійні ракети Strom Shadow, впав останній психологічний бар'єр, який було споруджено колективним Заходом.

Наступні бар'єри, які ще належить західним країнам подолати у своїй свідомості – вступ України до ЄС і НАТО, переконаний Арестович.

Нагадаємо, в Україну вже їдуть шведські бойові машини піхоти CV9040, що набагато перевершують за своїми якостями БМП-2/3, якими користуються російські військові.

ДЖЕРЕЛОhvylya