Інвестиції в біткоїн: чому в криптовалюту стало вигідно вкладати свої заощадження

Біткоїн, який щодня підростає, немов на дріжджах, став "зіркою" світового масштабу. Навіть найвідоміші бізнесмени тепер не гребують інвестувати в нього. А експерти в галузі фінансів кажуть, що нині інвестиції в біткоїн - один із найвигідніших способів вкладення грошей.

Інвестиції в біткоїн: чому в криптовалюту стало вигідно вкладати свої заощадження - today.ua

Сьогодні, 22 лютого, біткоїн падає в ціні. Після вчорашніх 58 355 доларів за один біткоїн, сьогодні зранку він коштував трохи вище 56 тисяч доларів. Однак це нічого не означає, кажуть фінансисти. Такий відступ - ситуативний, і на загальну тенденцію навряд чи вплине. А тенденція у біткоїна зараз одна - зростання.

І тим не менше, багато людей побоюються вкладати в нього свої заощадження. Своїми міркування щодо перспектив інвестицій в біткоїн, а також в інші, більш традиційні, ресурси, поділився автор найбільшого телеграм-каналу з інвестування «Лимон на чай» Євген Коваленко.

Якщо говорити про найпопулярніші об'єкти інвестування, то люди найбільше воліють вкладати свої заощадження в нерухомість. Нерухомість - це не папірці, і навіть якщо в якийсь момент вона здешевшає, то все одно нікуди не подінеться. А за періодом здешевлення неодмінно настане період зростання, вважають багато інвесторів.

Однак нерухомість дуже чутлива до загальної економічної ситуації в світі та в країні. Біднішає ринок праці, зменшується і ціна нерухомості. Та й не всі можуть інвестувати в неї через дорожнечу таких інвестицій. Не буде ж ніхто вкладати гроші, наприклад, в одну десяту квартири.

"У неї високий поріг входу. Щоб купити якийсь об'єкт власності потрібно $ 50-60 тис. І навіть більше. Якщо говорити про альтернативи з більш низьким порогом входу, то фондовий ринок підходить ідеально. За прибутковістю фондовий ринок також випереджає інвестиції в нерухомість" , - вважає Євген Коваленко.

Інвестиції в біткоїн: чому в криптовалюту стало вигідно вкладати свої заощадження Він наводить як приклад акції таких гігантів світового масштабу, як Zoom, Facebook, Amazon. Їхні активи ростуть у ціні, особливо бурхливо - після пандемії коронавируса (світ уже говорить "після", тому що майже повсюди активно проходить вакцинація, - авт.). При цьому люди, які вклали гроші в нерухомість, за період пандемії, навпаки, істотно втратили у своїх інвестиціях, у кращому випадку - вийшли на нулі.

"Є люди, нерухомість яких навіть втратила в ціні, не кажучи вже про щомісячну прибутковість, у тих, у кого з'їхали мешканці або орендарі, якщо це комерційна нерухомість. У порівнянні з цим крипторинок тим більше у виграші, тому що те, що відбувається з цифровими грошима - заворожує ", - говорить фахівець з інвестицій.

Крім того, акції та криптовалюта - високоліквідний товар. Його запросто можна продати, як каже автор публікації, "в одне клацання пальців", чого не скажеш про будинок або квартиру. Іноді, щоби збути нерухомість і виручити за неї хоч якісь гроші, доводиться чекати місяцями, а то й роками.

"За трьома основними показниками: порогу входу, прибутковості і ліквідності, я вважаю, що фондовий і криптовалютний ринки у виграші в порівнянні з нерухомістю", - підсумовує Коваленко.

Отже, якщо раніше більшість людства тільки щось невиразно чуло про біткоіни, то нині вже й прості трударі замислюються про те, щоби прикупити трійку-другу міллібіткоїнів і відправити їх "в ріст".

Нагадаємо, Ілон Маск отримав за місяць від біткоїна більше прибутку, ніж за рік від продажу автомобілів Tesla.

ДЖЕРЕЛОrbc.ru
Від початку року в Україні вже тричі підвищили пенсії: декому дісталася надбавка в 9 тисяч
Від початку 2021 року в Україні вже тричі підвищували пенсії. Розмір цих підвищень коливається в широкому діапазоні. Деяким дісталася надбавка лише у ...
ЗАЗ реанімувався: завод нарощує обсяги збирання автомобілів та освоює нові програми
Лідер українського автопрому - Запорізький автомобілебудівний завод стрімко виходить ыз коми, в якій він перебував кілька років. Відродивши виробничу ...
ПриватБанк та Ощадбанк підозрюють у монопольній змові
Антимонопольний комітет (АК) зайнявся вивченням платежів, які стягують ПриватБанк та Ощадбанк за свої послуги за безготівковим розрахунком покупців у ...
На тлі загального здорожчання в Україні стрімко дешевшає популярний овоч для салату
Незважаючи на суцільну продуктову дорожнечу, в Україні почав дешевшати популярний овоч для салату. Одні спеціалісти продовольчого ринку кажуть, що це ...
Українцям загрожують масові скорочення: чого очікувати від роботодавців
Роботодавці України розкрили свої плани на найближчий рік: вони планують скорочення персоналу і підвищення зарплати для працівників, які залишаться. Т...