Українцям субсидії виплачуватимуть по-новому

Після вторгнення Росії в Україну деякі українці зіткнулися з тим, що місцеві органи соціального захисту не можуть виплатити їм субсидії та пільги. Наразі вони зможуть отримати фінансову допомогу через державний Ощадбанк, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Українцям субсидії виплачуватимуть по-новому - today.ua

За його словами, виплати через Ощадбанк у цьому випадку відбуватимуться, навіть якщо в одержувачів є рахунки в інших банках.

Як конкретно відбуватимуться виплати субсидій та пільг через Ощадбанк – поки що точно не відомо. Мабуть, цей механізм ще опрацьовується. Відомо лише, що виплати через Ощадбанк робитиме прямо Міністерство соціальної політики.

Українцям субсидії виплачуватимуть по-новому Шмигаль також повідомив, що у зв'язку з військовим становищем ухвалено рішення про допомогу малозабезпеченим сім'ям, одиноким матерям та дітям з тяжкими захворюваннями. Виплати будуть дистанційними, тобто без особистої присутності одержувача.

Нагадаємо, що в Україні не всі пенсіонери мають право на субсидію. Так, пільги на оплату комуналки не можуть отримати громадяни, яким не вистачає необхідного виробничого стажу. Крім того, є деякі інші обмеження.

Раніше стало відомо, що Нацбанк дозволив українцям користуватися грошима з заарештованих рахунків.