ЗСУ отримали від США бронеавтомобілі MaxxPro

Україна отримала від США для боротьби із російськими окупантами близько 20 американських бронеавтомобілів International MaxxPro. Про це повідомляють українські ЗМІ.

ЗСУ отримали від США бронеавтомобілі MaxxPro - today.ua

MaxxPro розроблений компанією Navistar International. У 2007 році цей бронеавтомобіль прийняли на озброєння армії США. Захищений корпус із V-подібним дном встановлений на незахищеному шасі. Екіпаж – 3 людини та до 6 десантників, це залежить від модифікації.

Цей бронеавтомобіль витримує вибух міни до 7 кг у тротиловому еквіваленті. На даху встановлена вежа для кулеметника.

Ця бойова машина оснащується двигуном потужністю 330 к.с. У версії MaxxPro Plus з покращеною системою захисту потужність двигуна ще більше – 375 к.с.

ЗСУ отримали від США бронеавтомобілі MaxxPro Як ми раніше говорили, цей американський бронеавтомобіль має кілька версій. Наприклад, його можна використовувати як санітарну машину для евакуації поранених з поля бою, або як командно-штабну машину.

Відомо, що бронеавтомобілі MaxxPro вже використовують українські захисники у боях із російськими окупантами. Повідомляють, що Збройні сили України отримали близько 20 таких бойових машин.

Раніше стало відомо, що мешканець Хмельницького продавав автомобілі, ввезені як гуманітарну допомогу для Збройних сил України.